Strona 1 z 1

Godzina Łaski (8 grudnia)

: piątek, 5 grudnia 2008, 19:34
autor: Zbyszek
Zapraszam wszystkich do modlitwy w tej niezwykłej godzinie , która wg. objawień maryjnych jest godziną wielkiej łaski dla całego świata i wszystkich ludzi :) Godzina łaski będzie miała miejsce 8 grudnia od godziny 12 do 13 .
Pozdrawiam!

Link

http://mtrojnar.rzeszow.opoka.org.pl/godzina_laski/

Re: Godzina Łaski (8 grudnia)

: niedziela, 7 grudnia 2008, 21:52
autor: michal
BARDZO SIĘ CIESZĘ IŻ PRZYPOMINACIE O TEJ GODZINIE ŁASKI WIEM IŻ Diabeł czyni wiele by od tej modlitwy jutro w południe powstrzymać wierzących.

Czy polecać siebie i swoje prośby?
Czy polecać sprawy Maryi?
Np Jej królowanie wśród Polaków itd. Bo jakie to królowanie jeśli na premiera mamy człowieka który w imię jakiś standardów pozwala swojej minister zabijać dziecko pod sercem Matki. To jest straszna odpowiedzialność przed Bogiem i okropna zbrodnia.

Straszne jest też dobre samopoczucie tych parlamentarzystów i sędziów którzy dopuścili do sytuacji iż można było szukać podstaw fałszywego legalizmu do takiego dzieciobójstwa. W ogóle ani premier ani minister zdrowia a ni nawet milczący prezydent nie utracili swoich stanowisk i godności po takiej zbrodni. Maryjo mniej litość nad nami!

Re: Godzina Łaski (8 grudnia)

: poniedziałek, 8 grudnia 2008, 17:51
autor: Paweł
Miejmy nadzieję , że wiele osób oddało swoje intencje w tej godzinie a informacja do niej dotarła do wszystkich potrzebujących wstawiennictwa Maryi. :)

Re: Godzina Łaski (8 grudnia)

: wtorek, 9 grudnia 2008, 11:07
autor: michal
Mnie diabeł próbował zwieść i częściowo wpadłem w t ę pułapkę ale Matka Boża spojrzała litościwie na moją słabość i wynagrodziła cudownym wczoraj wieczornym wyjazdem niespodziewanym na Jasną Górę i nocnym powrotem.