Robótki ręczne, wyszywanie,haftowanie.

Złote myśli, cytaty, aforyzmy. Życzenia okolicznościowe. Imieninowi solenizanci :)

Moderatorzy: duszek_koordynator, tesia, Moderatorzy

Awatar użytkownika
tesia
Moderator
Posty: 2063
Rejestracja: poniedziałek, 6 sierpnia 2007, 09:10
Lokalizacja: Mazowsze

Robótki ręczne, wyszywanie,haftowanie.

Nieprzeczytany post autor: tesia »

Założyłam ten temat z myślą o osobach,które dziergają na szydełku,robią na drutach,wyszywają lub haftują. :)
Przypomniało mi się,że dawniej dużo dziergałam na szydełku i mam kilka torebek zrobionych własnoręcznie w różnych kolorach ze zwykłej cienkiej koronki.
Poniżej jest zdjęcie trzech torebek z koronki(kremowej,niebieskiej i chabrowej),obok torebek leży kłębuszek koronki,z której dziergałam te torebki. :)
Szczególnie noszę je latem,są lekkie,można je wyprać,spruć i zrobić nowe o innym wzorze. :)
Mam jeszcze w domu inne kolory tych torebek tylko muszę je odnaleźć.
Po za tym mam w domu zrobione przez siebie dwie serwetki wydzierane szydełkiem oraz pokrowiec na krzesełko w pokoju(zdjęcia zamieszczę w kolejnych postach).
W sumie nie mam tych prac wiele,może jeszcze coś w przyszłości wydziergam na szydełku to zamieszczę na forum. :wink:
Proponuję aby zamieszczać w tym temacie zdjęcia prac robótek ręcznych,wyszywanek i haftu nie tylko osobiście zrobione ale jakieś ciekawe,znalezione w necie,czy zrobione przez naszych bliskich lub znajomych. :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
JEZUS żyje!!!
ALLELUJA.
Awatar użytkownika
migaweczka
Duszek
Posty: 1778
Rejestracja: sobota, 12 maja 2007, 16:24

Re: Robótki ręczne, wyszywanie,haftowanie.

Nieprzeczytany post autor: migaweczka »

Bardzo chciałabym umieć robić na drutach :)
Na szydełku umiem, ale żadnych wymyślnych wzorków, niestety.
Tesiu, super torebki :) Mam taką jedną, zrobioną na szydełku, kiedyś ją sfotografuję i wkleję. Ona przedstawia wyżyny moich umiejętności w dziedzinie szydełkowania :D
Umiem za to haftować :)
Ten komplet zrobiłam w prezencie dla znajomej :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
tesia
Moderator
Posty: 2063
Rejestracja: poniedziałek, 6 sierpnia 2007, 09:10
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Robótki ręczne, wyszywanie,haftowanie.

Nieprzeczytany post autor: tesia »

Migaweczko, :) wyszywane przez Ciebie serwetki są bardzo ładne,ja kiedyś wyszywałam,ale jak miałam lepszy wzrok. :wink:
Poniżej jest zrobiona przeze mnie jedna z serwetek.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
JEZUS żyje!!!
ALLELUJA.
ODPOWIEDZ