Przyjaźń

Jeśli chcesz się podzielić z innymi forumowiczami i gośćmi swoimi doświadczeniami w kontakcie z Bogiem, to jest właściwe miejsce :)

Moderatorzy: duszek_koordynator, Moderatorzy

Awatar użytkownika
riteczka
Moderator
Posty: 219
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2010, 17:37
Lokalizacja: Kanada

Przyjaźń

Nieprzeczytany post autor: riteczka »

Witajcie.
Każdy z nas chce mieć kogoś komu może zaufać. Każdy z nas pragnie mieć kogoś z kim może iść przez życie i w doli i w niedoli. Każdy z nas pragnie być zrozumianym i akceptowanym. Myślę,że kimś takim jest przyjaciel. Podzielcie się proszę Waszym doświadczeniem przyjaźni a może wśród nas jest ktoś komu możemy powiedzieć " Dziękuję,że jesteś"
Awatar użytkownika
riteczka
Moderator
Posty: 219
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2010, 17:37
Lokalizacja: Kanada

Re: Przyjaźń

Nieprzeczytany post autor: riteczka »

Przyjaciele.gif
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
irenka
Moderator
Posty: 452
Rejestracja: sobota, 15 września 2007, 18:15
Lokalizacja: Sieradz

Re: Przyjaźń

Nieprzeczytany post autor: irenka »

Witajcie:-) Mogę powiedzieć, że przyjaźnimy się z Duszyczką Sylwią i Duszyczką Renią - nadajemy na tych samych falach. Z Renią codziennie wymieniamy sms-y, czasem rozmawiamy, dzielimy się tym, co nam "w duszy gra". Jest mi bardzo bliska duchowo, uważam ją za świętą - już tu, na Ziemi. Z Sylwią rozmawiamy o radościach i kłopotach, o problemach i sukcesach. Moim największym Przyjacielem - tu na Ziemi (bo w Niebie jest nim Pan Bóg),jest mój Mąż - Duszek Zbyszek. Oczywiście, jest między nami więź uczuciowa i duchowa, właściwa małżonkom, ale także Przyjaźń. Wyrosła z codziennie pisanych listów, z sms-ów, słanych ze Lwowa i Sieradza, z modlitwy, z Duszkowania... Pielęgnujemy ją bardzo, wiemy, że możemy na siebie liczyć, powiedzieć sobie wszystko, a każde z nas postawi drugie "do pionu", gdy będzie potrzeba. Ufamy sobie, pomagamy, mamy wspólne radości, kłopoty, osiągnięcia, cierpienia, problemy i sukcesy... Dziękuję za Zbyszka Bogu w modlitwie i mówię Mu: "Dziękuję, że jesteś..."
:-)
Awatar użytkownika
riteczka
Moderator
Posty: 219
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2010, 17:37
Lokalizacja: Kanada

Re: Przyjaźń

Nieprzeczytany post autor: riteczka »

Każdego dnia dziękuję Panu Bogu za dar przyjaźni. Pan Bóg postawił na mojej drodze wspaniałych ludzi. Aneczka, Gosia i Krzysiu. Na nich mogę zawsze liczyć. Nasza przyjaźń jest oparta na fundamecie,którym jest Jezus Chrystus,nasze relacje są w Nim zanurzone. Umiejętność prowadzenia dialogu,szacunek i akceptacja...naszą przyjaźń umacniają.
Potrafimy się śmiać a czasem wspólnie płakać. Potrafimy żartować,ale też i podejmować trudne tematy. Dziś widzę,że nasza znajomość przynosi wiele dobrych owoców...I choć dziś dzieli nas wiele kilometrów to, nadal trwamy w przyjaźni, bo prawdziwa przyjaźń nigdy nie ustaje...Dziękuję Wam,że jesteście :-)
Awatar użytkownika
riteczka
Moderator
Posty: 219
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2010, 17:37
Lokalizacja: Kanada

Re: Przyjaźń

Nieprzeczytany post autor: riteczka »

Dla moich przyjaciół i dla tych którzy trwają w przyjaźni lub jej poszukują :-)

http://www.youtube.com/watch?v=GO3V8aPm ... re=related
ODPOWIEDZ