Strona 1 z 1

Proszę o modlitwę

: niedziela, 13 kwietnia 2008, 14:14
autor: migaweczka
Proszę o modlitwę za młodego człowieka, któremu poplątało się życie i nie może widywać swojej małej córeczki, którą kocha najbardziej na świecie i boi się, że ona przestanie go kochać...

Boże, który sam jesteś Ojcem, kochającym wszystkie Swoje dzieci, proszę dodaj sił temu człowiekowi, by potrafił opanować żal i smutek, by tęsknota, którą nosi w sercu, nie bolała go lecz dodawała sił do dalszej działalności, która sprawi, że odzyska córeczkę lub chociaż będzie mógł ją swobodnie widywać.
Matko Boża, spraw, by w jego sercu zamiast smutku pojawił się spokój i pewność, że córeczka nigdy nie przestanie go kochać.


Pod Twoją obronę uciekamy się Święta Boża Rodzicielko. Naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych, ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawiać. Panno chwalebna i błogosławiona, o Pani nasza, Orędowniczko nasza, Pośredniczko nasza, Pocieszycielko nasza. Z Synem Swoim nas pojednaj, Synowi swojemu nas polecaj, swojemu Synowi nas oddawaj. Amen.

Re: Proszę o modlitwę

: niedziela, 13 kwietnia 2008, 18:38
autor: angelo61
Możesz być sam,
lecz nie wolno ci być samotnym.
Samotność nie może być śmiertelną
raną w twoim sercu.

Tylko ty możesz coś zmienić.
Musisz swoją miłością budować
pomosty ku innym.

Pomosty miłości potrzebują
dużo cierpliwości,
ale to się opłaca.
Na nich bowiem leży
szczęście twoje.

Autor nieznany

AMEN

Re: Proszę o modlitwę

: niedziela, 13 kwietnia 2008, 23:40
autor: tesia
Jezu,to co u ludzi jest niemożliwe u Ciebie jest możliwe,proszę Cię za przyczyną Maryi o dobre rozwiązanie sytuacji tego młodego człowieka.
Obrazek